Laura Gallas 

Od wielu lat dominującą metodą mojej pracy jest dogoterapia. Wykorzystuję ją w pracy zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Prowadzę zajęcia dla dzieci w szkole specjalnej, szpitalach, przedszkolach specjalnych, a także dla osób dorosłych w DPS-ach. Prowadzę zajęcia dydaktyczne z zakresu dogoterapii w szkołach wyższych. Dogoterapia jest połączeniem moich pasji. Pedagogiki specjalnej i miłości do psów. W mojej pracy pies jest moim partnerem, a nie rzeczą, środkiem dydaktycznym, który wykorzystuję do wykonania zajęć. Moje psy pozwalają mi lepiej dotrzeć do moich podopiecznych, czasami to ja od nich uczę się cierpliwości i wyrozumiałości. Razem stanowimy skuteczny zespół pracujący dla dobra naszych podopiecznych.

Andrzej Szybkowski

Dogoterapeuta, który jako jeden z nielicznych potrafi pracować z dziećmi w wieku żłobkowym. Jego cierpliwość i zaangażowanie dają rezultaty zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. Jego zajęcia edukacyjne charakteryzują się dużą różnorodnością i pomysłowością. W przedszkolach gdzie pracuje dzieci czekają z niecierpliwością na zajęcia z psem i „Panem Andrzejem”.

Nasz zespół

Winni

Nasza Królowa. Labradorka, z którą rozpoczęłam swoją pracę terapeutyczną. Pies obdarzony niebywałą intuicją. Po mimo dojrzałego wieku obdarzona ogromną energią do działania, ale także zrównoważona i nie dająca się wyprowadzić z równowagi nawet w najtrudniejszych warunkach. Specjalistka od wystąpień przy dużej publiczności.

Coola

Najbardziej zadaniowy pies w naszych zespole. Nie zdarzyło się, żeby Coola odmówiła wykonania polecenia. Szybkość z jaką uczy się i rozwiązuje problemy jest zadziwiająca. Potrafi nauczyć się nowej czynności w czasie zajęć. Specjalistka od zajęć indywidualnych, doskonale znajduje kontakt zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi.

Bruno

Nazywany „Profesorem”. Jego spokój niejednokrotnie wpłynął pozytywnie na podopiecznego. Jego czekoladowy kolor wpływa kojąco na uczestników zajęć. Spokojny profesjonalista potrafi znaleźć kontakt nawet z dziećmi żłobkowymi.

Kazik 

Najbardziej puchaty członek zespołu. Oprócz pracy terapeutycznej także aktor w przedstawieniach szkolnych i przedszkolnych. Kazik poza swoją puszystością charakteryzuje się też posłuszeństwem, a także bardzo pogodnym charakterem. Wszystkie nasze psy pod względem szkoleniowym przygotowane są do pracy terapeutycznej. Są pod stałą opieką weterynarza, a także posiadają zaświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy z ludźmi.
.